“Vaiņodes” handbolisti izcīna negaidīti graujošu uzvaru

20.10.2019 21:19

Šodien “SynotTip” handbola Virslīgā negaidīti graujošu uzvaru izcīnīja “Vaiņode”, kas savā laukumā ar 18 vārtu pāŗsvaru sagrāva vienību “ASK/LSPA” – 40:22.

“Vaiņodes” handbolisti visu izšķīra jau spēles pirmajā puslaikā, kurā pretiniekiem ļāva gūt tikai astoņus vārtus, kamēr paši uzbrukumā demonstrēja lielisku sniegumu – 24:8.

Pēc šāda pirmā puslaika spēle kļuva līdzīgāka, taču skaidrs, ka nevienā brīdī vairs šaubu par uzvarētāju šajā mačā nebija. Ainārs Pāvils bija rezultatīvākais ar 12 vārtu guvumiem, kamēr desmit pievienoja Kristers Plūme. “ASK/LSPA” rindās Rihards Kristers Ozols izcēlās ar septiņiem vārtiem.

HK “Vaiņode” – “ASK/LSPA” 40:22 (24:8)

HK “Vaiņode”: Ainārs Pāvils 12, Kristers Plūme 10, Oskars Pāvils 6, Pumpurs 4, Mickus 4, Rihards Plūme 2, Tiškus 1, Kanenieks 1, Silnieks, Sproģis, Orlovs, Žentiņš, Dīks, Bublauskis
“ASK/LSPA”: Ozols 7, Vītols 5, Zvejnieks 4, Strazds 1, Liepiņš 1, Lubgāns 1, Sudmalis 1, Stepuļenoks-Stukanovs 1, Buklovskis 1, Germovs, Kārkliņš, Čižauskis