Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Vaiņodes” handbolisti izcīnīja otro uzvaru

13.10.2014 00:00

Svētdien Latvijas vīriešu handbola Virslīgā tika aizvadītas divas spēles. Pie trešā panākuma četrās spēlēs tika “Jūrmalas Sports”, savukārt otro uzvaru izcīnīja “Vaiņodes” handbolisti.

Dienas pirmajā spēlē tikās LAT-98 un “Vaiņodes” handbolisti. Vaiņodnieki izvirzījās vadībā jau pašā spēles sākumā, ātri panākot četru vārtu pārsvaru (6:2), kas puslaika beigu daļā pēc Māra Diržnininka vārtiem tika dubultots (16:8), bet puslaiks tika noslēgts ar 16:9.

Otrā puslaika sākums nedaudz veiksmīgāks bija LAT-98 handbolistiem, kas kopējām pūlēm sadeldēja rezultāta deficītu līdz trim vārtiem – 13:16, 16:19. Tiesa, tuvāk tā arī neizdevās tikt un Vaiņodes handbolisti atkal veica atrāvienu, neļaujot Latvijas U-16 handbolistiem nopietni pacīnīties par uzvaru. Otrā uzvara sezona Vaiņodei – 32:25. LAT-98 pagaidām bez uzvarām.

LAT-98 – Vaiņode 25:32 (9:16)
LAT-98: Kurzemnieks 7, Gorbunovs 6, Ozols 5, Pančenko 3/2, Strazdiņš 2, Berezovojs 1, Stepuļenoks-Stukanovs 1.
Vaiņode: O. Pāvils 9/1, Lapiņš 4, Grundmanis 4, Auders 3/2, Jurjāns 2, A. Pāvils 2, N. Pāvils 2, Ķergalvis 1, M. Mickus 1, K. Mickus 1, Diržininks 1, M. Juzups 1, Orlovs 1.