Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Vaiņodes handbolisti pārspēj “LAT – 96”

20.10.2013 14:20

Svētdien pirmajā Latvijas handbola čempionāta spēlē virslīgas spēlē vīriešiem uzvaru izcīnījusi HK ”Vaiņode”, kura ar 31:26 pārspēja Latvijas 1996. gadā dzimušo puišu vienību ”LAT-96”.

Jau mača sākumā Vaiņodes handbolisti ar trīs Anda Grundmaņa vārtu guvumu palīdzību izvirzījās vadībā 5:1. Drīz gan spēlē iesila arī viesi, un jaunie handbolisti pietuvojās līdz 5:8, taču Grundmanis vēl četrus vārtus, viņam ar prieku palīdzēja arī komandas biedri, puslaika beigās jau pārliecinošais 18:9.

Arī otrā puslaika pirmā puse liecināja, ka Vaiņodes handbolisti gūs iespaidīgu uzvaru, jo vēl 42. minūtē viņi bija vadībā ar 25:16, taču Inga Kivlenieka un Ričarda Jablonska sniegums ļāva atgūties arī ”LAT-96”. 56. minūtē viņi pat pietuvojās līdz 26:29 un nebija tālu no brīnuma, taču mača beigās pārliecinošāk nospēlēja vairāk pieredzējušākā ”Vaiņode”, kura uzvarēja ar 31:26. “LAT-96” otrajā puslaikā guva gandrīz divreiz vairāk vārtu (17) nekā pirmajā (9).

Par mača rezultatīvāko spēlētāju kļuva Andis Grundmanis, kurš vārtos trāpīja deviņas reizes, bet zaudētāju rindās pa septiņiem vārtiem Ingum Kivleniekam un Ričardam Jablonskim. Vaiņodei šī bija trešā uzvara piecās spēlēs, bet ”LAT-96” ar vienu uzvaru sešās spēlēs ieņem devīto, priekšpēdējo vietu Virslīgā.

HK “Vaiņode”-”LAT-96” 31:26 (18:9)

HK Vaiņode: Grundmanis 9, Lapiņš 5, Pāvils O. 4, Mickus K. 4, Auders 4, Pāvils N. 2, Mickus M. 1, Strēlis 1, Pāvils A. 1

LAT-96: Kivlenieks 7, Jablonskis 7, Hovratovičs 4, Lielais 3, Kreicbers 2, Greckis 2, Trukšāns 1