Valmiera sakauj Liepājas lakrosistus

26.04.2010 16:58

25.aprīlī Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, tika aizvadīts Latvijas Lakrosa čempionāta otrais sabraukums, kur Valmiera izcīnīja pirmo uzvaru Latvijas čempionātā, un Rīga bez pūlēm pieveica Mītavas lakrosa klubu.

Pirmajā spēlē tikās lakrosa klubs “Liepāja” un Lakrosa klubs “Valmieras puikas”. Spēle aizsākās ar abu komandu mazliet haotisku cīņu laukuma vidus daļā, un turpinājās ar Valmieras kluba organizētāku uzbrukumu un vairākiem gūtiem vārtiem. Lai gan Liepājas lakrosisti centās ar ātriem pretuzbrukumiem atspēlēties, tomēr, dēļ vājās pieredzes un prasmju trūkuma, tas neizdevās, savukārt Valmieras klubs turpināja pakāpeniski palielināt rezultātu un svinēja uzvaru pār Liepāju ar 13:0.

Otrajā spēlē tikās Lakrosa klubs “Rīga” un “Mītavas lakrosa klubs”. spēles pirmajos 3 periodos Rīgas klubs kontrolēja spēli laukumā un uzbrukums vairāk norisinājās Mītavas vārtu virzienā un tika gūta virkne bez atbildes vārtu. Pēdējā ceturtdaļa aizsākās ar Mītavas apņēmīgu gūt vārtus un viņiem tas arī izdevās divas reizes pēc kārtas, un spēle noslēdzās ar Lk Rīga uzvaru 13: 2.

Šobrīd ir divu nedēļu pārtraukums un nākošās spēles notiks 16.maijā Jelgavā, kur spēļu starplaikā draudzības spēli aizvadīts arī pirmās divas sieviešu lakrosa komandas no Rīgas un Jelgavas.