Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Varena medaļu raža Krievijā

16.04.2008 16:51

0

Liepājas Kompleksās sporta skolas trenera Vaclava Jažēviča audzēkņi ar panākumiem startējuši starptautiskā turnīrā Pskovas pilsētā Krievijā, izcīnot daudz dažāda kaluma godalgu. Sacensībās, kurās lielākoties piedalījās tieši Krievijas jaunie džudisti, labākie tika noskaidroti trīs dažādās vecuma grupās. Jaunākajā – U-13 vecuma grupā zelta godalgu izcīnīja augumā mazākais liepājnieks Ruslans Soha (līdz 26 kg), bet otro un trešo vietu ieņēma attiecīgi Vitālijs Pimenovs (līdz 38 kg) un Aleksandrs Dudkins (virs 60 kg).

Visvairāk godalgu – sešas – liepājnieki izcīnīja U-15 vecuma grupā, kur pie sudraba tika Edgars Jarjomenko (līdz 46 kg), Romāns Klibiks (līdz 50 kg) un Artūrs Sokolovskis (līdz 60 kg), savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās Vladislavs Staruhs (līdz 46 kg), Pāvels Čistjakovs (līdz 60 kg) un Artjoms Briļjovs (līdz 66 kg). Vecākajā grupā – līdz 17 gadiem – Liepājai arī viens uzvarētājs – Vladimirs Petriks (līdz 55 kg), bet sudrabs tika Paulam Feldmanim (līdz 46 kg) un Raivim Stonim (līdz 66 kg). Savukārt trešajā vietā ierindojās Ņikita Agaponovs (līdz 55 kg).