Veiksmīgi aizvada badmintona turnīru

20.03.2019 15:42

Sestdien, 16.martā, Liepājas 8.vidusskolā tika aizvadīts ikgadējais starptautiskais badmintona turnīrs “Liepāja Junior Open 2019”, kopā pulcējot 60 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas un Lielbritānijas, tostarp arī 25 liepājniekus, vēsta badmintona treneris Aigars Brečs.

Sacensības norisinājās četrās meistarības grupās – puišu un meiteņu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs vecuma grupās no U11 līdz U19. Savukārt B grupā vienuviet sacentās gan spēcīgākie jaunieši, gan arī īpaši uzaicinātie Liepājas badmintona spēles veterāni. Kopā tika izspēlētas 13 kategorijas no kurām 11 godalgotas vietas izcīnīja pašmāju sportisti.

U15 grupā Marta Heize izcīnīja divas zelta medaļas un ierindojās 12.vietā. Liepājniece pārī ar Evelīnu Smirnovu uzvarēja meiteņu dubultspēlēs, bet pārī ar Leonardo Golovčenko triumfēja arī U15 jauktajās dubultspēlēs.

Divas sudraba godalgas ieguva Evelīna Smirnova – sieviešu B grupas vienspēlēs un pārī ar Dināru Bronku U15 jauktajās dubultspēlēs.

U17 grupā zelta medaļas izcīnīja Leonardo Golovčenko un Dinārs Bronks. Sudraba godalgu meiteņu U17 dubultspēlēs ieguva Evelīna Balode, spēlējot pārī ar Martu Barkovu no Salaspils.

Ceturto vietu U17 meiteņu dubultspēlēs izcīnīja arī Tabita Timošenko ar Alīnu Daņiļčenko, bet U17 puišiem dubultspēlēs 4.vietā ierindojās arī Arnolds Tiļla pārī ar talsinieku Tomu Kalniņu, 4.vieta U15 dubultspēlēs arī Lūkasam Rafaelam Brečam kopā ar Fēliksu Kandi no Talsiem.

Zelts U19 vienspēlēs Artim Granovskim un izcīnīts arī sudrabs B grupas dubultspēlēs kopā ar Anriju Zaķi, kurš puišu U19 vienspēlēs ierindojās 4.vietā.

Godalgas arī izcīnīja Liepājas veterāni – zelta medaļa Guntim Pirktiņam un Dāvim Bernānam kuri B grupas dubultspēlēs finālā pārspēja Granovski un Zaķi, bet mājinieku pieredzējušākie seniori Marina Varslavāne un Andis Lācis B grupas jauktajās dubultspēlēs izcīnīja bronzas godalgu mazajā finālā, pārspējot otru Liepājas senioru pāri Dāvii Bernānu/Santu Bronku.

Šoreiz pašmāju turnīrā nepiedalījās Gustavs Dāvids Brečs, kas pēc izcīnītas 3.vietas B grupas vīriešu vienspēlēs Latvijas apvienotās badmintona līgas 5.posmā sacensībās Siguldā kopā ar Latvijas U17 izlasi bija devies uz Polijas dienvidu pilsētu Pščinu, kur notika Eiropas U17 reitinga turnīrs “Victor Polish U17”. Gustavs startēja gan vienspēļu, gan dubultspēļu, gan jaukto dubultspēļu turnīra kvalifikācijas kārtā, kur gan uzvarēt ne vienā no spēlēm neizdevās, tādējādi arī neiekļūstot arī pamatturnīrā.