Veiksmīgi aizvada badmintona turnīru

20.03.2017 13:47

18.martā Liepājas 8.vidusskolā norisinājās pirmais jauniešu Latvijas reitinga turnīrs badmintonā “Liepāja junior Open 2017”, kas pulcēja 57 dalībniekus no Talsiem, Siguldas, Jelgavas, Valkas, Salaspils un Liepājas. Mājiniekus turnīrā pārstāvēja 24 jaunie sportisti, tostarp jaunizveidoto pulciņu dalībnieki no 6. un 15.vidusskolas un vairumam tās bija pirmās īstās sacensības, portālu informēja badmintona treneris A.Brečs.

Elites grupā U17, uzvarot četras spēles apakšgrupā, pirmajā četriniekā iekļuva Gustavs Dāvids Brečs, kur grupu izspēlē un visā turnīrā triumfēja talsenieki M.Vārna un P.Kandis, bet vienāda vinnēto un zaudēto spēļu un pat setu skaita attiecībā bronzas ieguvējs tika noteikts, saskaitot punktu attiecību, un, kaut arī savstarpējās spēlēs gan apakšgrupā, gan četriniekā uzvarētājs bija Gustavs, tomēr trešo godalgu kaklā kāra siguldietis D.Strazdiņš.

Par sacensību galveno pārsteigumu parūpējās Artis Granovskis, pārliecinoši uzvarot kvalifikācijas grupu un iekļūstot pamatturnīra apakšgrupā, kur trijos setos (21-18, 15-21, 21-17) tika pārspēs turnīra uzvarētājs M.Vārna, taču Artim iekļūt četriniekā liedza sliktāka iegūto un zaudēto punktu attiecība. Spēlē par 5.vietu Granovskis trīs setos piekāpās M.Vārnam no Talsiem.

U17 meiteņu grupā visu goda pjedestālu okupēja Siguldas meitenes, bet liepājniece Kitija Jonase spēja ierindoties 5.vietā.

Savu spēju robežās starts padevās arī Anrijam Zaķim, kā rezultātā 7.vieta U17 elitē.

Pie savām pirmajām cīņām, uzvarām un augstajām vietām savās grupās tika arī badmintona pulciņu bērni.