Ventspilī izcīna godalgotas vietas

18.07.2019 11:44

No 15. līdz 17.jūlijam Ventspilī norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa septītais posms U18 vecuma grupai. Liepājnieki, rādot atzinīgu sniegumu, izcīnīja vairākas medaļas – Alise Vindiga izcīnīja uzvaru turnīrā, Dāvis Rolis ierindojās 2.vietu, savukārt, Evelīna Ķīvīte ieguva 3.vietu, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Alise Vindiga, Evelīna Ķīvīte, Veronika Jociene, Elizabete Deglava, Dāvis Rolis, Kārlis Vēberis un Dāvids Špaks.

Zēnu konkurencē vislabāko sniegumu demonstrēja Dāvis Rolis, kurš spēja aizcīnīties līdz sacensību finālam. U14 vecuma grupas pārstāvis U18 vecuma grupas sacensībās, Dāvis Rolis, finālā pret Reini Kupferu (ACB/VL Tenisa skola), visnotaļ spraigā trīs setu cīņā ar 7-5 6-7(9) 3-6 tomēr bija spiests piekāpties savam pretiniekam. Tādējādi liepājnieks izcīnīja 2.vietu šajās sacensībās.

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgāk veicās Alisei Vindigai un Evelīnai Ķīvītei, abām iekļūstot sacensību pusfinālā. Evelīna Ķīvīte pusfinālā ar 4-6 0-6 piekāpās Dārtai Vorslavai (ACB/VL Tenisa skola), taču cīņā par 3.vietu, līdzvērtīgā cīņā, ar 7-6(3) 7-6(2) pārspēja Elizabeti Kļavinsku (Mārupes TS), tādējādi Evelīna Ķīvīte izcīnīja 3.vietu sacensībās.

Savukārt, Alise Vindiga pusfinālā ar 6-3 6-3 uzvarot pār Elizabeti Kļavinsku (Mārupes TS), nodrošināja sev vietu finālā pret Dārtu Vorslavu (ACB/VL Tenisa skola). Uzvarot ar 6-4 6-1 liepājniece Alise Vindiga izcīnīja 1.vietu U18 vecuma grupā.