Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Ventspilī uzvarēja liepājnieki, grobiņnieki un aizputnieki

26.03.2010 19:01

Ventspils pilsētas atklātajā boksa čempionātā līdz ar bokseriem no teju visas Latvijas dažādās svara kategorijās un dažādās vecuma grupās piedalījās arī mūspuses sportisti no Liepājas Kompleksās sporta skolas, Grobiņas boksa kluba “Kings” un Aizputes kluba “Gigants”.

Liepājas KSS pārstāvēja treneru Kārļa Knitnera un Mareka Knipševica astoņi audzēkņi, no kuriem finālā iekļuva pieci, savukārt zelta medaļas izcīnīja trīs bokseri – Daniels Didrihsons (līdz 32 kg), Ritvars Tomass (līdz 44 kg) un Rūdolfs Silts (līdz 52 kg). Vēl liepājnieku rēķinā arī divas otrās vietas, kuras izcīnīja Niklāvs Nolle (38 kg) un Artis Kraulis (60 kg), bet trešo vietu izcīnīja Artūrs Ivanovs (48 kg) un Arvils Gedersons (66 kg).

Vēl labāka pirmo vietu raža Ventspilī ienācās grobiņniekiem. Savā svara kategorijā uzvaru guva Niks Stelmahers (34 kg), Eldars Trapučka (38 kg), Kaspars Ķinēns (54 kg) un Māris Vītols (63 kg). Vēl pāris panākumu bijušā Liepājas rajona boksa skolām un klubiem izcīnīja aizputnieki – pirmo vietu izcīnīja Jānis Ķelpis (63 kg) un Artūrs Šilders (66 kg).

Šās nedēļas nogalē Jelgavā norisināsies Latvijas pieaugušo un junioru čempionāts, kurā paredzējuši piedalīties arī mūsu bokseri.