Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Veterāni kaļ medaļas Ukrainā

29.08.2008 19:09

Liepājas airēšanas veterāni ar panākumiem startējuši Ukrainas sporta festivālā “Zelta drakons”, kas bija arī Ukrainas atklātais čempionāts kanoe airēšanā un smaiļošanā. Kijevas galvaspilsētā, Matvejevas līcī bija pulcējušies airētāji no Krievijas, Moldovas, Lielbritānijas, Baltkrievijas, Latvijas un Lietuvas.

Vairāk nekā pārliecinoši atkal startēja mūsu veterāne Ildze Blumbaha, kura smaiļošanas sacensībās izcīnīja četras zelta medaļas – 200, 500 un 1000 metru distancēs individuāli, kā arī, startējot kopā ar Lietuvas sportisti, 200 metros divnieku ekipāžām. Vēl viens mūsu veterāns Sergejs Stepanovs arī nepalika bez zelta – viņš uzvarēja 1000 metru distancē kanoe airēšanā, bet 200 un 500 metros liepājnieks palika soli no zelta – izcīnīja sudraba godalgas.

Šās nedēļas nogalē Ildze Blumbaha jau iecerējusi startēt mačos Ventspilī.