Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Veterānu grupā izcīna 2.vietu

30.05.2018 11:36

No 19.līdz 23.maijam Mārupes tenisa skolā norisinājās starptautiskais ITF tenisa turnīrs ”Latvian Healthcare Seniors Tournament” veterāniem. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Andis Aigars.

Liepājas Tenisa sporta skolā portāls noskaidroja, ka vienspēlēs Andis Aigars startēja +40 vecuma grupā. Ceturtdaļfinālā Andis ar 2-6 6-2 6-1 pārspēja Oskaru Dagili (Ādaži TC). Pusfinālā Andis turpināja uzvarēt un ar 6-2 6-1 pārspēja Aivaru Linkeviču (Biedrība Tennis Rīgā), kas deva iespēju viņam sacensties par uzvaru turnīrā. Finālā Andim pretim stājās Maciej Bando (Polija) un līdzvērtīgi saspringtā spēlē ar 6-7(5) 5-7 tomēr tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Andis Aigars izcīnīja 2.vietu vienspēļu turnīrā.

Andis Aigars piedalījās arī +35 vecuma grupas dubultspēlēs, spēlējot vienā pārī ar Kasparu Kulbergu (ACB/VL tenisa skola). Ceturtdaļfinālā Andis ar Kasparu tika galā ar vienspēļu +40 vecuma grupas uzvarētāju Maciej Bando, kurš spēlēja pārī ar Andrzej Gasienica-Roj (Polija) ar rezultātu 7-5 6-2. Pusfinālā ar 6-4 6-3 tika pārspēts ar 1.numuru izliktais Latvijas pāris Andris Krūmiņš un Aivars Linkevičs. Finālā ar 6-3 7-5 tika gūta uzvara pār citu Latvijas pāri – Māris Sīlītis un Hardijs Viškers, līdz ar to Andis Aigars un Kaspars Kulbergs izcīnīja 1.vietu +35 dubultspēļu turnīrā!