Vieglatlēti izcīna vairākas godalgotas medaļas

05.02.2018 14:10

Aizgājušajā nedēļas nogalē Liepājas sporta spēļu skolas U18 un U20 grupas vieglatlēti aizvadīja spraigas cīņas Latvijas čempionātā, kurš norisinājās Kuldīgā, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Liepājas Sporta Spēļu Skolas metodiķe Diāna Lauva.

Kopumā komanda pārveda mājās 13 dažāda kaluma medaļas, visvairāk godalgu U20 grupā.

Par Latvijas čempioniem kļuva Rojs Puks (trenere D.Lauva) 1500 metru skrējienā ar rezultātu 4:08,37 un Iļa Petrušenko (treneris V.Goļinskis) 400 metru skrējienā ar rezultāu 48.88. Iļjam arī otrā vieta 200 metru sprintā ar rezultātu 22.09.

60 metru barjerskrējienā D.Lauvas audzēkņiem – Arnim Trankalim sudraba medaļa ar rezultātu 8.27 un Adrianam Kālim bronza ar rezultātu 8.51, savukārt juniorēm bronzas medaļu izcīnīja Terēze Gipsle (trenere D.Stumbre) ar rezultātu 9.58.

Vēl viena bronzas medaļu izcīnīja D.Stumbres audzēknis Edvīns Vildems 2000 kilometru šķēršļu skrējienā ar rezultātu 6:24,07.

U18 jauniešiem vienīgo zelta medaļu izcīnīja puiši 4×200 metru stafetē (komandā startēja G.Drigulis, J.Sergejevs, A.Vecbaštiks un D.Ļašenko).

Sudraba medaļu izcīnīja Artūrs Vecbaštiks (treneris A.Vērdiņš) 300 metru skrējienā ar rezultātu 36.95. Uzreiz aiz Artura trešajā vietā ierindojās Dmitrijs Ļašenko (treneris V.Goļinskis) ar rezultātu 37.11.

2000 metru šķēršļu skrējienā Aleksandrs Mironovs (trenere D.Stumbre) izcīnīja otro vietu ar rezultātu 6:33,08.

Vēl divas bronzas medaļas guva D.Stumbres audzēkņi – Gintam Drigulim 800 metru skrējienā ar rezultātu 1:59,48 un Kristai Sprūdei tāllēkšanā ar rezultātu 5.41.