Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Vieglatlēti piedalās Eiropas čempionātā

12.07.2018 17:17

No 5. līdz 8.jūlijam Ungārijā norisinājās Eiropas čempionāts vieglatlētikā U18 vecuma grupai.

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas “Liepājas Sporta Spēļu Skola” metodiķe Diāna Lauva portālam vēstīja, ka Latvijas izlasi vadīja trenere Daiga Stumbre, ar kuru kopā devās arī divi Liepājas Sporta Spēļu Skolas (LSSS) jaunieši, kuri bija izpildījuši kvalifikācijas normatīvus, tādējādi izcīnot tiesības startēt Eiropas čempionātā.

Gints Drigulis priekšskrējienā uzrādīja lielisku rezultātu 400 metru barjerskrējienā, kas ir arī viņa personīgais rekords – 53.06 sekundes un tas deva viņam tiesības skriet pusfinālā. Nākamajā dienā  pusfinālā  G. Drigulis atpaliekot  tikai 0,01 sekundi  no sava priekšskrējiena rezultāta, kopvērtējumā  ierindojās 12.vietā.

Otrs liepājnieks – Dmitrijs Ļašenko arī 400 metru barjerskrējienā ,uzrādīja rezultātu 55.88 sekundes un kopvērtējumā ierindojās 28.vietā.

Savukārt 10.jūlijā Somijā sākās Pasaules U20 čempionāts, kurā tiesības startēt izcīnīja  Iļja Petrušenko.  Savā, piektajā, priekšskrējienā viņš finišēja kā ceturtais – 47,66 sekundes ,bet šoreiz tālāk tika pirmie trīs. Kopvērtējumā I. Petrušenko 27.vieta.