Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Vieglatlētiem medaļas Ventspilī

06.07.2010 06:59

Ventspilī aizvadīts Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas trešais posms, kā arī Latvijas čempionāts junioriem un B grupai.

Mūspusi sacensībās pārstāvēja Liepājas Sporta spēļu skolas un Liepājas rajona sporta skolas audzēkņi, kuri pavisam izcīnīja 16 medaļas, no kurām lielākā daļa tika iegūtas skriešanas disciplīnās.  No šiem diviem mačiem augstākās raudzes sacensībās – Latvijas kausa izcīņā visaugstāko vietu izcīnīja bijušā Liepājas rajona pārstāve Diāna Ozoliņa, kas ar rezultātu 12,34 metri uzvarēja lodes grūšanas sacensībās. Savukārt liepājnieks Edgars Miļus, 200 metru gludo distanci pabeidzot pēc 22,47 sekundēm, izcīnīja otro vietu.

Šonedēļ Jēkabpilī norisināsies Latvijas čempionāts pieaugušajiem, bet nākamnedēļ Valmierā notiks Valsts prezidenta balvas izcīņa, tiesa, vēl vakar nebija zināms, vai Liepājas vieglatlētiem tiks piešķirts transports braucieniem uz šīm sacensībām.