Svētdiena, 12. maijs Valija, Ina, Ināra, Inārs

Vingroja Liepājā un Ventspilī

16.05.2011 07:00

Rīgā aizvadīts jau tradicionālais sporta vingrošanas turnīrs “Cerību kauss”, kurā piedalās Latvijas jaunākās vingrotājas. Šogad kopumā bija 62 sportistes.

2003. gadā dzimušo grupā vislabāko rezultātu uzrādīja treneru Irinas Daņilovas un Larisas Roslovas audzēkne Vasilisa Protasenko, kas izcīnīja 3. vietu. Viņas komandas biedre Viola Fedotova ieguva 4. vietu. 2001. gadā dzimušo meiteņu grupā Anete Zulmane izcīnīja 1. vietu (abas trenē I. Daņilova un L. Roslova). 2000. dzimšanas gada grupā 2. vietu izcīnīja treneres Tatjanas Jurenko audzēkne Margarita Aleksandrova.

Maijā Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes devās arī uz Ventspili, kur notika sporta skolas “Spars” atklātais čempionāts, kurā mūsu pilsētu pārstāvēja Irinas Daņilovas un Larisas Roslovas audzēknes. Trešās sporta klases vērtējumā mūsējās aizņēma visu goda pjedestālu: 1. vietu ieguva Viola Fedotova, 2. vietu – Vasilisa Protasenko un 3. vietu – Aleksandra Tiščenko. Pirmajā jaunatnes sporta klasē liepājnieces izcīnīja 1. un 2. vietu – uzvarēja Arina Baidina, aiz sevis atstājot Jeļizavetu Mazikinu