Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Vingrotājām panākumi “Tīģerēna kausā”

12.03.2019 14:21

No 8. līdz 9. martam Rīgā notika starptautisks turnīrs sporta vingrošanā “Tīgerēna kauss”, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas “Liepājas Kompleksā Sporta Skola” izglītības metodiķe Karina Šarkova.

Sacensībās piedalījās 17 komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Norvēģijas, Izraēlas, un citām valstīm. Katras komandas sastāvā piedalījās trīs vingrotājas.

Liepājas komandu šajā turnīrā pārstāvēja treneru Irinas Daņilovas, Larisas Roslovas un akrobāta Ņikitas Getmana audzēknes: sporta meistares Anastasija Dubova, Zane Petrova un sporta meistaru kandidāte Elena Meļķe. Liepājas Kompleksās sporta skolas komandai sīvā cīņa izdevās izcīnīt 4.vietu. Par uzvarētājiem komandu konkurencē kļuva Krievijas vingrotājas.

Individuālajos startos vislabāk veicās Anastasijai Dubovai, kura daudzcīņā izcīnīja 2.vietu un iekļuva finālos 3 veidos: vingrojumā uz līdztekām A.Dubova izcīnīja 3. vietu, vingrojumā uz baļķa 2.vietu, bet brīvajās kustībās ierindojās 5.vietā.