Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Vingrotājām sešas medaļas Latvijas kausā un čempionātā

Vingrotājām sešas medaļas Latvijas kausā un čempionātā
Foto: Liepājas Kompleksā sporta skola
26.03.2019 16:21

liepajniekiem.lv

22. un 23. martā Rīgā notika Latvijas kausa izcīņa sporta vingrošanā un Latvijas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos. Sacensībās startē Latvijas stiprākās vingrotājas sporta meistaru, sporta meistaru kandidātu un pre – junioru grupās, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas “Liepājas Kompleksā Sporta Skola” izglītības metodiķe Karina Šarkova.

Pirmajā dienā vingrotājas sacentās par Latvijas kausu un iekļūšanu Latvijas čempionātā.

Sporta meistaru grupā labākos rezultātus uzrādīja treneru Irinas Daņilovas, Larisas Roslovas un akrobāta Ņikita Getmana audzēkne Anastasija Dubova, kura izcīnīja otro vietu Latvijas kausa izcīņā un iekļuva Latvijas čempionātā vingrojumā uz baļķa un līdztekām. Zane Petrova ierindojās 4.vietā, atpaliekot no trešās vietas ieguvējas par nieka trīs desmitdaļām, un iekļuva Latvijas čempionātā vingrojumā uz baļķa, līdztekām un brīvajās kustībās. Latvijas čempionātā vingrojumā uz baļķa un brīvajās kustībās iekļuva arī Karina Titova.

Sporta meistaru kandidātu grupā labākā no liepājniecēm bija Anna Ločmele, kura izcīnīja 4.vietu Latvijas kausā un iekļuva Latvijas čempionātā vingrojumā uz baļķa un brīvās kustībās. Latvijas čempionātā atbalsta lēcienā iekļuva arī treneres Tatjanas Jurenko audzēkne Aļesja Eļbe. Pre – junioru grupā vislabāk veicās treneres Oļesjas Ščekleinas audzēknei Marijas Smirnovai, kura izcīnīja 4.vietu.

Nākamajā dienā vingrotās startēja Latvijas čempionātā atsevišķos daudzcīņas veidos, kur tika izcīnītas 5 medaļas: Anastasija Dubova – 2.vieta vingrojumā uz baļķa un 2.vieta vingrojumā uz līdztekām; Karina Titova – 3.vieta vingrojumā uz baļķa un 2.vieta brīvajās kustībās; Zane Petrova – 3.vieta brīvajās kustībās.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli