Vingrotājas veiksmīgi uzsāk jauno sacensību sezonu

18.02.2019 16:09

15. februārī vingrotājām atsākās sacensību sezona. Jau tradicionāli pirmās sacensības gadā ir Ventspils atklātais čempionāts, kurā startē sporta meistares, sporta meistaru kandidātes un pre – juniores no Latvijas sporta skolām, lai pārbaudīt savus spēkus pirms reitinga sacensībām – Rīgas pilsētas čempionāta, ziņo Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas “Liepājas Kompleksā Sporta Skola” izglītības metodiķe Karina Šarkova.

Pirmās sacensības 2019.gada sezonā liepājniecēm izrādījās veiksmīgas. Par Ventspils absolūto čempioni kļuva sporta meistare, Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Anastasija Dubova, kura izcīnīja vēl divas zelta medaļas – vingrojumā uz līdztekām un vingrojumā uz baļķa. Vēl divas godalgotās vietas sporta meistaru grupā izcīnīja Zane Petrova: 2.vieta brīvajās kustībās un 3.vieta vingrojumā uz līdztekām. Abas audzēknes trenē Irina Daņilova, horeogrāfe Larisa Roslova un akrobāts Ņikita Getmans.

Sporta meistaru kandidātu grupā 3.vietu daudzcīņā izcīnīja Elena Meļķe, Elenai izdevās izcīnīt arī zelta medaļu brīvajās kustībās. Sporta meistaru kandidātu grupā uz goda pjedestāla finālos kāpa arī Darja Eļbe (trenere Tatjana Jurenko), kura ieguva 2.vietu vingrojumā uz baļķa, un Anna Ločmele (treneres I.Daņilova, L.Roslova), par izcīnīto 2.vietu brīvajās kustībās.

Pre – junioru grupā labāko rezultātu daudzcīņā uzrādīja treneres Oksanas Ivanovas audzēkne Jeļena Ivanova, kura ieguva 3.vietu, un izcīnīja zelta medaļu finālā, vingrojumā uz baļķa. Vēl viena liepājniece Anete Retere (treneri Irina Daņilova un Ņikita Getmans) daudzcīņā ieguva 4.vietu, bet atbalsta lēcienā ierindojās 1.vietā.