Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Volejbolisti sarūpē saldo ēdienu

08.11.2007 20:13

0

Par spīti zaudējumam savā laukumā “Inčukalna/LU” volejbolistiem ar 1:3 (21:25, 20:25, 25:23, 23:25) Latvijas kausa izcīņas 1.kārtas atbildes spēlē Liepājas volejbola komanda “Vega 1” ir iekļuvusi turnīra ceturtdaļfinālā, kurā tiksies ar vienu no vadošajiem mūsu valsts klubiem – “Lāse R”. Pirmajā spēlē, kas norisinājās pagājušajā nedēļā, liepājnieki viesos uzvarēja “Inčukalna/LU” volejbolistus ar 3:1, turklāt punktu pārsvars uzvarētajos setos mūsējiem bija gana pārliecinošs, lai nopietni pretendētu uz pirmās kārtas pārvarēšanu.

Spēli savā laukumā mūsu volejbolisti uzsāka pārliecinoši – pirmajā setā vienubrīd “Vega 1” atradās vadībā ar 13:4, bet tad, iespējams, prātā iezagās doma, ka lieta jau darīta. Komandas saspēle nedaudz aizlūza, ne visi spēlētāji parādīja savu labāko sniegumu, izpaudās arī pamatsastāva trīs vīru veselības problēmas. Tas ļāva komandai “Inčukalns/LU” lauzt cīņas gaitu, un ar nelielu pārsvaru uzvarēt gan pirmo, gan arī otro setu. Trešajā jau labāki bija mūsējie, kas faktiski garantēja uzvaru divu spēļu summā, un ceturtajā setā laukumā pabija gandrīz visi mūsu komandas jaunie spēlētāji.

Tādējādi kausa izcīņas ceturtdaļfinālā mūsējo pretinieki būs “Schenker” līgas dalībniece, Raimonda Vildes trenētā komanda “Lāse R”.

Jautāts, ko “Vega 1” gaida no spēlēm pret pērnā gada “Schenker” līgas 2.vietas ieguvējiem, komandas pārstāvis Salvis Kurtišs vispirms uzsvēra iespēju Liepājas jaunajiem volejbolistiem gūt pieredzi cīņā pret Latvijas augstākā līmeņa spēlētājiem. Katrā ziņā ar motivāciju šajos mačos liepājniekiem problēmu nebūs, drīzāk komandai “Lāse R” varētu būt problēmas ar noskaņošanos. Liepājnieki cer divās spēlēs aizķert kādu setu, bet uz ko vairāk, objektīvi vērtējot, mūsējiem nav lielu izredžu.

Kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmā spēle 14.novembrī pulksten 20 notiks Liepājā, “H Sports” zālē Brīvības ielā 117.