Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Zaudējums nepilnā sastāvā

14.03.2012 07:01

Latvijas handbola virslīgas regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē komanda “Vaiņode” izbraukumā ar 29:38 (10:19) zaudēja vienībai “Jūrmalas sports”.

Dažādu iemeslu dēļ šajā mačā nevarēja piedalīties vairāki “Vaiņodes” līderi, bet bijis prieks skatīties, kā mūsējie cīnās arī ar teju vai otro sastāvu. Vaiņodnieku galvenajam trenerim Zigmundam Mickum lielākais prieks ir par komandas otrā vārtsarga Naura Sproģa sniegumu vārtos. Tas bijis šī vārtsarga labākais mačs sezonā, bet uzbrukumā ierasti rezultatīvs bija Oskars Pāvils, kurš guva 10 vārtu. Vēl pie ieguvumiem jāpieskaita tas, ka liels spēles laiks tika tiem vaiņodniekiem, kas parasti vairāk laika pavada uz rezervistu soliņa.

Cīņas liktenis izšķīrās pirmajā puslaikā. Treniņos un oficiālos mačos “Vaiņode” tomēr darbojas pilnā sastāvā, tādēļ pārslēgties cīņai ar tik īsu rezervistu soliņu bija ļoti sarežģīti. Pirmajā puslaikā mūsējie guva tikai 10 vārtu, bet mača pirmo desmit minūšu laikā uzbrukumā bija precīzi tikai četras reizes. Otrajā puslaikā viesi pielāgojās šādam spēles raksturam, cīņas ritējumu izlīdzinot un puslaiku pabeidzot neizšķirti 19:19.

Regulārā čempionāta pēdējo spēli “Vaiņode” sestdien, 17. martā, pulksten 13 aizvadīs savā laukumā pret komandu “LSPA”. Bet līdz izslēgšanas spēļu sākumam būs jāgaida diezgan ilgi – divas trīs nedēļas, kuru laikā Eiropas čempionātu kvalifikācijas cīņas aizvadīs Latvijas jauniešu izlases. Lai šajā laikā nodrošinātu vismaz kaut kādu spēļu praksi, vaiņodnieki centīsies sarunāt kādu pārbaudes maču ar Lietuvas klubiem.