Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Ziemas medaļas sadalītas, tuvojas “Liepāja Open”

Ziemas medaļas sadalītas, tuvojas “Liepāja Open”
Foto: Publicitātes
19.02.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Latvijas 2019. gada minigolfa ziemas čempionāts, kurā piedalījās labākie Latvijas minigolferi. Par Latvijas ziemas čempionāta absolūto uzvarētāju tika kronēts juniors liepājnieks Rūdolfs Lagzda (summā 108 punkti). Rūdolfs otro gadu pēc kārtas ieguva ziemas čempiona ceļojošo kausu.

Vīriešu konkurencē grobiņnieks Reinis Mārtiņš Miķelsons, spēlējot visstabilāk, izcīnīja savu otro ziemas zeltu karjerā. Sudrabs pirmo reizi Reiņa brālim Jānim Miķelsonam.

Sieviešu turnīrā pēc piecu apļu izspēles par ziemas čempioni trešo reizi tika kronēta mājiniece Kristiāna Kirša, kura turklāt sacensību sākumā bija līdere absolūtajā vērtējumā, tomēr finišā nācās samierināties ar kopvērtējuma 4. vietu.

Junioru grupā, parādot lielisku sniegumu visos četros apļos, par Latvijas ziemas čempionu trešo reizi karjerā kļuva Rūdolfs Lagzda. Trešo reizi ziemas čempionāta sudrabu izcīnīja Emīls Šimanskis. Savukārt 3. vietu otro gadu pēc kārtas ieguva Sandris Mūrnieks.

Senioru grupā savu pērn izcīnīto čempiona titulu ar ļoti pārliecinošu un stabilu spēli aizstāvēja Liepājas minigolfa veterāns Verners Kiršs, kuram arī 2. vietā absolūtajā vērtējumā.

Tagad mūsu labākie sportisti turpinās gatavoties vienām no svarīgākajām šī gada sacensībām Latvijā – starptautiskajam turnīram “Liepāja Open 2019”, kas norisināsies Liepājā 2. un 3. martā. Sacensībās gatavojas piedalīties arī iespaidīgs un respektabls ārvalstu spēlētāju pulks.

Ceturto reizi “Liepāja Open” vēsturē paralēli individuālajām sacensībām norisināsies arī komandu turnīrs. Katrā komandā būs trīs spēlētāji, kuri varēs būt gan no dažādām klasēm, gan dažādām valstīm. Tā kā Liepājā augusta sākumā norisināsies Eiropas junioru minigolfa čempionāts, tad daudzu valstu vadošie spēlētāji “Liepāja Open” turnīru izmantos, gan lai patrenētos, gan lai iepazītos ar Olimpiskā centra laukumiem. Šoreiz pirmo reizi tiks izcīnīti medaļu komplekti arī U15 un U23 vecuma grupā. Liepājā kopumā tiks izcīnīti 8 individuālie medaļu komplekti, kā arī 2 medaļu komplekti komandām.

Paredzams, ka šogad turnīrā piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits, turklāt plānots, ka ieradīsies 45 minigolferi no 9 ārvalstīm.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli