Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

Igauņu klubs Tartu EMU “Elvi Florbola līgas” spēlē uzvar “Kurši/Ekovalis”

19.11.2017 21:47

Igauņu klubs Tartu EMU svētdien “Elvi Florbola līgas” vīru turnīra dienas vienīgajā spēlē Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 9:5 (2:1, 6:3, 1:1) uzvarēja Liepājas “Kurši”/”Ekovalis” komandu.

Liepājnieki atklāja spēles rezultātu un otrā perioda sākumā atjaunoja neizšķirtu 2:2, bet pēc tam Tartu komanda bija krieteni pārāka, trešdaļā iemetot sešus vārtus.

Uzvarētājiem Simons Georgs Mahla guva četrus vārtus, bet Pāvels Semjonovs izcēlās ar sešām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr liepājniekiem Miķelis Krūms guva divus vārtus.

Virslīgas kopvērtējuma vadībā ar 29 punktiem 11 spēlēs atrodas “Lielvārde”/”FatPipe”, bet punktu tai zaudē “Betsafe”/”Ulbroka”.