Latvijas izlase turpina pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru ar uzvaru pār Islandi

Latvijas vīriešu florbola izlase, kas jau nodrošinājusi vietu pasaules čempionāta finālturnīrā, piektdien Valmierā pasaules čempionāta kvalifikācijas grupu turnīrā uzvarēja Islandi, tiekot pie trešās uzvaras trijās spēlē.

Florbola izlase. (Foto: LFS)
27.05.2022 22:04

Latvija ar rezultātu 9:3 (1:1, 4:0, 4:2) pārspēja Islandi.

Pirmajā trešdaļā spēles piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Daniels Jānis Anis, taču tuvojoties perioda beigām 1:1 panāca Andreass Stefansons.

Pēc 22 spēlētām sekundēm otrajā trešdaļā Latvijas pārsvaru atjaunoja Rolands Kovaļevskis, bet vēl pa vienai reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Anis, Klāvs Jansons un Edgars Puriņš.

Noslēdzošā perioda ievadā, izmantojot vairākumu, 6:1 panāca Morics Krūmiņš, bet otros vārtus pretinieku rindās, samazinot deficītu līdz četriem vārtiem, guva Stefansons. Piecu vārtu pārsvaru atjaunoja Armands Savins, kam sekoja Krūmiņa vārti mazākumā un Jansona precīzs soda sitiens.

Piecas sekundes līdz pamatlaika beigām mazākumā vārtus Islandes labā guva Aleksanders Ronlunds.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīts Krūmiņš.

Pēdējā spēlē sestdien Latvijas futbolisti stāsies pretī Somijas izlasei, cīnoties par uzvaru EUR1 grupā.