“Leģions/Grobiņas SC” savā laukumā pārspēj “RTU/Rockets” vienību

24.09.2019 12:01

Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas Rietumu zonas jaunās sezonas pirmajā spēlē “Leģions/Grobiņas SC” savā laukumā ar 9:8 (3:2, 3:1, 3:5) pārspēja “RTU/Rockets” vienību.

Spēle aizritēja viļņveidīgā cīņā, kurā abas komandas izcēlās ar rezultatīvu epizožu sērijām.

Pirmie iniciatīvu uzņēmās grobiņnieki, kuri mača 12. minūtē panāca 3:0 savā labā. Tad vārtu gūšanas stafetes kociņu pārņēma viesi, kuri 2 vārtus atspēlēja jau pirmajā periodā, bet neizšķirtu 3:3 panāca otrās trešdaļas sākumā – 22. minūtē. Arī mājinieki atbildēja ar trīs golu sēriju, kas otrā perioda pēdējā minūtē atkal ļāva būt trīs vārtu vadībā – 6:3.

Vēl vienu fantastisku mača nogriezni abas komandas 47 skatītājiem sarūpēja trešajā periodā. Raķetēm bija vajadzīgas trīsarpus minūtes, lai vēlreiz līdzsvarotu rezultātu, bet par leģionāru glābēju kļuva Aivars Dēvics, kurš savām 3 rezultatīvajām piespēlēm pievienoja 3 gūtus vārtus 2 minūšu un 16 sekunžu laikā. Mača 55. minūtē tas mājiniekiem deva šķietami drošu vadību ar rezultātu 9:6, tomēr viesi atteicās padoties un vienus vārtus atguva jau ļoti drīz, bet rezultāta starpību līdz minimumam samazināja 13 sekundes līdz pamatlaika beigām.

Grobiņas komanda svētdien viesos tiksies ar “Bausku/SC Mēmeli”, bet “Kurši/FSS” trešdien, 25. septembrī, viesos spēkosies ar “Talsu NSS/Zerorisk”.