Brazīlietis gūst vārtus Kiprā

19.02.2007 19:48

0

Šodien “Liepājas metalurga” futbolisti treniņnometnē Kiprā mērojās spēkiem ar klubu “Brno”, kas Čehijas augstākās līgas tabulā šobrīd ieņem sesto ailīti, un zaudēja ar rezultātu 1:2 (0:2). Metalurgu menedžeris Jurijs Romaņenkovs pastāstīja, ka spēli liepājnieki iesāka ar Spoli vārtos, Surņinu (no kreisās), Jemeļinu, Ivanovu, Zirni aizsardzībā, Petrenko (balsta pussarga pozīcijā), Kalonu (no kreisās), Miceiku, Tamošausku un klubā uz pārbaudi esošo serbu Petkoviču pussargu līnijā un Astrausku uzbrukumā.

Jau 5.minūtē mūsu aizsargu kļūdu izmantoja čehi, izvirzoties vadībā, bet 20 minūtes vēlāk pēc apšaubāmi piešķirta vienpadsmitnieka viņi savu pārsvaru dubultoja. Kopumā pirmais puslaiks ritēja ar “Brno” pārsvaru, divreiz mūsu komandu glāba Spole, taču divas iespējas izcelties bija arī liepājniekiem – to neizmantoja lietuviešu leģionāri Tamošausks un Miceika.

Pēc pārtraukuma mūsu vārtos stājās Krucs, aizsardzībā spēlēja Žuravļovs, Kļava, Kaetanu un Zirnis, pussargu līnijā palika Petrenko, Tamošausks un Petkovičs, kurš otrajā puslaikā pārorientējās uz kreiso malu, viņiem talkā nāca Kecs, bet uzbrukuma smailē tika izvirzīti jauniņais Kamešs un pieredzējušais Katasonovs.

“Liepājas metalurga” futbolisti centās atspēlēties, taču vārtus izdevās gūt tikai 81.minūtē. Pēc Keca stūra sitiena īstajā vietā bija uz pārbaudi metalurgu rindās esošais brazīliešu aizsargs Tiagu Kaetanu, kurš ar galvu raidīja bumbu pretinieku vārtu tīklā. Spēles beigās mūsējie visiem spēkiem metās uz čehu vārtiem, taču izveidotie bīstamie momenti palika nerealizēti.

Mikrotraumu dēļ vakar spēlē nevarēja piedalīties Karlsons un Soloņicins, kā arī divi pārbaudāmie leģionāri – Jeršovs un Krugļaks.

Nākošo pārbaudes spēli Kiprā liepājnieki aizvadīs jau šodien, kad tiksies ar citu spēcīgu Čehijas klubu – “Jablonec”.