Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Dobrecovu “Atlantas” Baltijas jūras derbijā pieveic “Palangu”

21.05.2019 23:35

Lietuvas A Līgas futbola čempionātā Viktora Dobrecova trenētā un trīs latviešu futbolistu pārstāvētā Klaipēdas “Atlantas” piejūras pilsētu duelī ar 2:1 apspēlēja “Palangu”.

Rezultātu “Atlantas” komandas labā ar precīzu raidījumu 34. minūtē atklāja Darvids Šerns, mājiniekiem pēc cita pieredzējuša futbolista Vitauta Lukšas vārtu guvuma 67. minūtē panākot arī 2:0. Savukārt turnīra pastarīte “Palanga” goda vārtus (1:2) guva 77. minūtē, kad izcēlās krievu leģionārs Andrejs Mjazins.

“Atlantas” rindās pilnu spēli vārtos aizvadīja vārtsargs Krišjānis Zviedris, kam šis bija ceturtais mačs šosezon. “No zvana līdz zvanam” laukumā bija arī galvenā trenera Viktora Dobrecova dēls Deivids Dobrecovs, kamēr cits pussargs Ņikita Juhņevičs devās “Atlantas” sākumsastāvā, taču tika nomainīts 72. minūtē.

Klaipēdas “Atlantas” ar 12 spēlēs izcīnītiem 11 punktiem atrodas Lietuvas čempionāta sestajā vietā, savukārt “Palanga” ar tikpat cīņās iekrātiem septiņiem punktiem ir pēdējā astotā.