FK “Liepāja 2” piekāpjas BFC “Daugavpils 2”

11.08.2020 06:00

FK “Liepāja 2” sastāvs: Emulovs (Lauva), Aršauskis (Lapiņš), Ceds, Pikšens, Družiņins, Rozentāls, Kūrs (Pūce), Andersons (Saliņš), Jurjevs, Grasis (Cimbals), Meļķis.

Virslīgas dublieru čempionāta mačā FK “Liepāja 2” izbraukumā ar 3:4 (1:2) piekāpās BFC “Daugavpils 2”. Liepājas dublieri, pateicoties nigērieša Pītera Kūra raidījumam, 9. minūtē izvirzījās vadībā, bet mājinieki pēc desmit minūtēm ar 11 metru soda sitienu rezultātu izlīdzināja un pirmā puslaika kompensācijas laikā izvirzījās vadībā.

62. minūtē Roberts Meļķis panāca 2:2, bet tad laukuma saimnieki 81. minūtē atkal pārņēma vadību. Vēl pēc brīža mājinieki guva ceturtos vārtus, bet cīņas pēdējā minūtē Gunārs Lapiņš samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. “Liepāja 2” ar septiņiem punktiem turnīra tabulā atrodas 7. vietā. 13. augustā Liepājas dublieri “Olimpijas” stadionā uzņems “Mettu 2”.