Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

“TonyBet” futbola virslīgā savu sezonas otro uzvaru guva FS “Jelgava”, kas savā laukumā apspēlēja līgas jaunpienācēju “Grobiņas SC/LFS” (2:1).

28.04.2024 18:04

Tas nozīmēja, ka sezonas pirmo apli pēdējā vietā sagaidīja “Liepāja”.

“Grobiņa” gan 90. minūtē prata nogādāt bumbu pretinieku vārtos, taču pēc VAR izmantošanas Devida Dobrecova vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures dēļ.

“Jelgavai” šī bija sezonas otrā uzvara, turklāt otrā pēc kārtas – līdz 23. aprīlim “Jelgavai” bija tikai zaudējumi un divi neizšķirti, bet tad sekoja divas spēles pret Kurzemes komandām.

Pirms dažām dienām izdevās apspēlēt “Liepāju” ar 1:0, bet šodien sekoja panākums pār “Grobiņas SC/LFS”.

Tas “Jelgavu” dažu dienu laikā uzrāvis no pēdējās vietas tabulā līdz septītajai pozīcijai. Tiesa, rezultāti ir blīvi, un 7. un 10. vietu šķir tikai viens punkts.

Taču fakts ir fakts – virslīgas pirmo apli pēdējā vietā, proti, izkrišanas pozīcijā, noslēdza FK “Liepāja”, viena no komandām, kas pirms sezonas sākuma tika pieskaitīta līgas favorītēm.

“Grobiņa” gan bija ļoti tuvu, lai spēles izskaņā atspēlētos un panāktu neizšķirtu.

Pēc centrējuma soda laukumā Markuss Kruglaužs ar krūtim atmeta bumbu pa sitienam Devidam Dobrecovam, kurš no distances to skaisti raidīja vārtos.

Taču vārtu guvums pēc VAR izmantošanas netika ieskaitīts, jo Kruglaužs bija aizmugurē.

Līdz ar to par mača galveno varoni kļuva Nigērijas spēlētājs Džozefs Ede, kurš “Jelgavas” sastāvā guva abus vārtus. Tie viņam bija pirmie vārti virslīgā.

“Jelgava” – Grobiņas SC/LFS 2:1 (1:1)

Vārti: Ede 12` 69` – Kruglaužs 45+1`
Jelgava: Kudrjavcevs, Ede, Maess, Pētersons, Kļuškins, Bečers, Maslovs, Purs, Šitjakovs, Valmiers, Deklavs.
Grobiņas SC/LFS: Mališs, Čudars, Krautmanis, Fjodorovs, Kruglaužs, Mikuļskis, Ro. Meļķis, Rozgonučs, Rū. Meļķis, Družiņins, Dobrecovs
Galvenais tiesnesis: Kristaps Ratnieks