Jurkovskim pilna spēle Īrijā un zaudējums pret “Sligo Rovers”

Īrijas čempionātā pilnu maču aizvadījis Latvijas izlases futbolists Raivis Jurkovskis, taču viņa pārstāvētā ”Dundalk” izbraukumā ar 1:2 zaudēja ”Sligo Rovers”.

Raivis Andris Jurkovskis (pa kreisi) cīņā par bumbu. (Foto: imago images/Inpho Photography/Scanpix)
15.09.2021 10:27

Jurkovska komanda Īrijas Premjerdivīzijas 22. kārtas mačā izbraukumā pret ”Sligo Rovers” pirmā izvirzījās vadībā, kad 18. minūtē precīzi sita Patriks Hobans, taču jau divas minūtes vēlāk Andrē Raits panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus 52. minūtē guva mājinieku aizsargs Luiss Benkss.

Raivis Jurkovskis spēli uzsāka ”Dundalk” pamatsastāvā un nospēlēja no zvana līdz zvanam.

”Dundalk” ar 28 punktiem 26 spēlēs atrodas Īrijas Premjerdivīzijas izkrišanas zonā – devītajā vietā desmit komandu konkurencē.