Keins kļūst par visu laiku rezultatīvāko Anglijas izlases futbolistu

Herijs Keins ceturtdien kļuva par Anglijas vīriešu futbola izlases visu laiku rezultatīvāko futbolistu.

23.03.2023 23:14

2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mača 44. minūtē Keins realizēja 11 metru soda sitienu, gūstot savus 54 vārtus Anglijas izlasē. Par vienu precīzu sitienu mazāk ir iepriekšējam rekordistam Veinam Rūnijam.

Keinam 53 vārtu sasniegšanai bija nepieciešami 80 mači, bet Rūnijam – 120.

Anglijas futbolisti Neapolē notiekošajā mačā pēc pirmā puslaika ar rezultātu 2:0 uzvar pašreizējo čempioni Itāliju. 1:0 spēles 13.minūtē ar sitienu no tuvas distances panāca Deklans Raiss.