Kiprā zaudējums pret “Steaua”

26.01.2007 20:16

0

Šodien “Liepājas metalurga” futbolisti zaudēja pašlaik otrajai spēcīgākajai Rumānijas komandai – Bukarestes “Steaua” ar rezultātu 1:2 (1:1). Kaut arī mūsu kluba pārstāvji ar rumāņiem bija vienojušies samēroties spēkiem šodien, komandas pārbaudes maču aizvadīja jau vakar pievakarē. Joprojām Kiprā ir patīkami laika apstākļi, gaisa temperatūra turas 16 – 18 grādu robežās, un mūsu komandas treniņprocesam nekādi ārēji apstākļi netraucē.

Interesanti, ka metalurgu galvenais treneris Benjamins Zelkēvičs arī otro pārbaudes maču Kiprā aizvadīja tieši tādā pašā sastāvā kā pirmo un 90 minūšu laikā neizdarīja nevienu maiņu… Spole, Surņins, Kļava, Ivanovs, Soloņicins, Petrenko, Kalons, Miceika, Tamošausks, Karlsons, Astrausks…

Kā pastāstīja kluba menedžeris Jurijs Romaņenkovs, visa mača gaitā liepājnieki spēlējuši atzīstamu futbolu. 5.minūtē kļūda mūsu aizsardzības līnijā maksāja vārtu zaudējumu, tomēr šajā puslaikā metalurgiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Tamošauska sitienu apmēram no 20 metriem ar galvu pielaboja Astrausks. Abas komandas nodemonstrēja krietnu cīņassparu (rumāņi spēlēja tajā pašā sastāvā, kādā startē Čempionu līgas mačos) , taču reālas vārtu gūšanas iespējas nebija nevienai no komandām.

Spēles otrajā daļā liktenīga atkal bija piektā minūte, proti 50., kad “Liepājas metalurgs” zaudēja otrus vārtus, bet turpinājumā, kaut arī bija divas ļoti labas izdevības plus vēl Ivanova nerealizētais sitiens no 11 metru atzīmes, rezultāts nemainījās.

Benjamins Zelkēvičs, atbildot uz jautājumu par (ne)maiņām, sacīja, ka jau šodien izdevība izcelties būs otrajam sastāvam, dodot mājienu, ka divas pārbaudes spēles Kiprā aizvadījušie futbolisti ir tie, uz kuriem Liepājas līdzjutēji var cerēt vispirms. Runājot par pārbaudāmajiem ukraiņu futbolistiem, mūsu treneris bija izvairīgs. Var gadīties, ka vairāk skaidrības radīsies šodien, kad metalurgu pretinieki būs Simferopoles “Tavrija”.