Ceturtdiena, 13. augusts Velga, Elvīra, Rēzija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Liepāja” pašā mača izskaņā izrauj neizšķirtu pret “Tukums 2000/TSS”

“Liepāja” pašā mača izskaņā izrauj neizšķirtu pret “Tukums 2000/TSS”
Foto: Ģirts Gertsons
16.07.2020 20:25

sportacentrs.com

Pie otrā punkta “Optibet” Virlsīgas turnīrā tikuši “Tukums 2000/TSS” spēlētāji, kas viesos cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Liepāju”, turklāt mājinieki no zaudējuma aizbēga pašā mača izskaņā.

Abas komandas bija spiestas veikt korekcijas starta sastāvā, jo Tukums 2000/TSS tieši pirms mača lauza līgumus ar saviem pamatsastāva spēlētājiem Romānu Mickeviču un Edgaru Žarski, bet ”Liepāju” pēc mača ar RFS ķēra pamatīgs diskvalifikāciju vilnis. Tukumnieki gan mēģināja darīt visu, lai pret novājināto ”Liepāju” varētu spēlēt šobrīd labākajā sastāvā, tomēr vienoties ar ”Spartaku” neizdevās.

Aktīvāk maču sāka mājinieku, ko varēja arī paredzēt, bet pirmajās desmit minūtēs atzīmējās tikai ar vienu bīstamāku sitienu pa vārtiem, pēc kura Ivans Baturins bumbu ar otro piegājienu tvēra. Ap 13. minūti drošāk uzbrukumā sāka darboties tukumnieki, ar ko, šķiet, pārsteidza mājiniekus, kas aizsargājās visai haotiski, brīžiem vienkārši aizsitot bumbu uz pretējo laukuma pusi.

Desmit minūtes pamuļļājušies, liepājnieki atcerējās par uzbrukumu, tika pie diviem stūra sitieniem un otro no tiem arī pārvērta vārtu guvumā. Ar pirmo piegājienu apdraudēt vārtus īsti neizdevās, taču arī viesi bumbu prom neaizsita, tā lēkāja pa vārtsarga laukumu un Seidū Jahaija, atrodoties ar muguru pret vārtiem, ar papēdi iestūma bumbu mērķī.

Guvuši vārtus, liepājnieki nemetās ātri nostiprināt savu vadību, taču septiņas minūtes vēlāk izveidoja vēl vienu momentu, bet divas reizes komandu glāba Ivans Baturins, vispirms neļaujot uzsist Ričarda Fraidejam, bet pēc tam arī atvairot bumbu pēc Amansiu Fortiša sitiena. Krišjānis Zviedris ”Liepājas” vārtos pirmo reizi tā pa īstam dabūja iesaistīties spēlē 39. minūtē, kad pēc teicama Mateuša Cetnarska centrējuma nocēla bumbu no Roberta Jaunarāja-Janvāra galvas.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā liepājnieki paši sarūpēja iespēju sāncenšiem, kļūdoties pie sava soda laukuma. Viesi nogādāja bumbu pieredzējušajam Cetnarskim, kurš no metriem 19 varēja izdarīt sitienu, atrodoties tieši pretī vārtiem, tomēr šāva pāri.

Pirmo momentu otrajā puslaikā izveidoja mājinieki, bet ar sitienu vārtu rāmī to noslēgt nespēja. Tukumnieku atbilde bija krietni vien asāka. Pēc asprātīgas soda sitiena izspēles spēcīgi pa vārtiem sita Boriss Bogdaškins, tukumnieki tika arī pie atkārtota sitiena, bet liepājnieki visas briesmas novērsa. Dažas minūtes vēlāk vēl viens standarts un Centnarska centrējums tomēr noslēdzās ar vārtu guvumu – vispirms labi ar galvu sita Jaunarājs-Janvāris, Zviedris bumbu atsita sev priekšā, no spēlētāja burzmas tā atlēca pie Gata Lūka, un liepājnieks pārspēja savu bijušo komandu.

Pēc šiem notikumiem spēle manāmi atdzīvojās. Tūlīt pat pie bīstama standarta tika ”Liepāja”, jau nākamajā uzbrukumā vārtus apdraudēja tukumnieki, bet vēl divas minūtes vēlāk Zviedris atvairīja bumbu pēc spēcīga Cetnarska sitiena. Protams, kārta pienāca liepājnieku momentam, bet sēdēt ierakumos nedomāja arī ”Tukums 2000”. Pamazām gan spēle atkal vairāk pārvācās uz viesu laukuma pusi, kuru pretuzbrukumi kļuva mazāk azartiski, taču iespējas uzbrukt tukumnieki garām nelaida.

74. minūtē vienu no tādām ”Tukums 2000” arī pārvērta vārtu guvumā – Raivis Vītolnieks gandrīz neviena netraucēts iegāja soda laukumā un ar spēcīgu sitienu tālajā stūrī pārspēja Zviedri, izvirzot savu komandu vadībā. Un tomēr arī tas vēl nebija pēdējais vārtu guvums. Liepāja aktīvi devās uz priekšu, veidoja momentus, tomēr izcelties atkal spēja pēc standartsituācijas, ko labi izspēlēja divi uz maiņu nākuši spēlētāji – Semeņivs centrēja, Izraels visu apsteidza un krītot iedabūja bumbu vārtos.

Daudz netrūka, lai divas minūtes vēlāk Vītolnieks vēlreiz izvirzītu vadība tukumniekus, tomēr šoreiz ar sitienu no nedaudz tālākas distances Zviedris galā tika. Ar izglābšanos no zaudējumu samierināties negribēja arī liepājnieki un azartiski metās uz priekšu, tomēr visi notikumi šajā mačā jau bija aiz muguras – 2:2.

Liepāja – Tukums 2:2 (1:0)
Vārti: Jahaja 23, Izraels 85’; Lūks 56’, Vītolnieks 74’
Liepāja: Zviedris, Fraidejs, Žuļevs, Gabovs, D. Ivanovs, Jurkovskis, Ķigurs (Upka 74′), Jahaja, Fortišs (Dodo 54′), Čudars (Izraēls 68’), F. Ivanovs (Semeņivs 68’)
Tukums: Baturins, Aizgrāvis, Jaunarājs-Janvāris, Reingolcs, Pelcis (Ozols 68’) , Lūks, Bogdaškins, Strods, Penkevics (Gailis 72’), Cetnarskis, Vītolnieks
Brīdinājumi: D. Ivanovs, Fraidejs, Žuļevs; Reingolcs, Baturins, Lūks, Pelcis
Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Golubevs

Foto galerija

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz