Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

”Liepāja” pirmajā pārbaudes spēlē piekāpjas Krievijas klubam, vienīgos vārtus gūst D. Ikaunieks

Pirmo pārbaudes spēli pirms jaunās Latvijas Virslīgas futbolā sezonas aizvadījusi ”Liepāja”, kas Turcijā ar 1:4 piekāpās Tulas ”Arsenal”. Vienīgos kurzemnieku vārtus pret Krievijas Premjerlīgas klubu guva Dāvis Ikaunieks.

31.01.2021 19:47

”Liepāja” vienīgos vārtus guva 85. minūtē, kad pēc centrējuma no labās malas precīzs sitiens ar galvu padevās uzbrucējam Dāvim Ikauniekam. Viņš ”Liepājā” atgriezies pēc piecu gadu pārtraukuma. Trīs minūtes vēlāk Tulas ”Arsenal” uzstādīja mača gala rezultātu – 4:1. Jāpiezīmē, ka pirmos trīs vārtus Krievijas komanda iesita pirmo 24 minūšu laikā.

Liepājniekiem tā bija pirmā pārbaudes spēle, atrodoties treniņnometnē Turcijā, kamēr krieviem tas bija otrais mačs. ”Liepāja” trešdien spēkosies pret Groznijas ”Akhmat”. Tā ir Premjerlīgas desmitās vietas īpašniece, kamēr ”Arsenal” ieņem 14. pozīciju. Taču iepriekšējās trīs sezonās Tulas vienība balansējusi starp 6. un 8. vietu.

”Liepājas” pamatsastāvs: Zviedris, Kārkliņš, Isajevs, Simičs, Joksimovičs, Berjozkins, Tīdenbergs, Ķigurs, Karašausks, Ikaunieks, Dodo