“Liepājas Futbola skola” ar 5:1 sakauj “Rēzeknes novada BJSS”

10.09.2019 13:18

Latvijas sieviešu futbola čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēlē “Liepājas Futbola skola” ar 5:1 (1:0) sakāva “Rēzeknes novada BJSS”. Komandas kapteine Sintija Čamane otrajā puslaikā 15 minūšu laikā guva trīs vārtus.

“Liepājas Futbola skola”: Petrovska, Saule, Freidenfelde, Brigmane, Čamane, Šenberga, Smirnova, Jegorova, Šarija, Jurkeviča.

Liepājnieces uz Maltu devās nepilnā sastāvā un visu cīņu aizvadīja ar desmit spēlētājām. Tomēr tas neliedza otrā posma turnīrā mūsējām gūt pirmo uzvaru un saglabāt 2. vietu turnīra tabulā. Iepriekš liepājnieces otro posmu iesāka ar divām neveiksmēm pret “Dinamo Rīgu 2” un “Rēzeknes BJSS”.

Maltas stadionā notikušās spēles pirmajā nogrieznī tika gūti tikai vieni vārti, bet galvenie notikumi risinājās otrajā puslaikā. “Liepājas Futbola skolas” labā 37. minūtē vārtus guva Emija Emīlija Saule. Otrā puslaika vidū pienāca mūsējo kapteines Sintijas Čamanes zvaigžņu stunda. No 60. līdz 75. minūtei vienības visvairāk pieredzējusī spēlētāja guva hat-trick un pilnībā sagrāva mājinieču cerības uz pozitīvu iznākumu. Laukuma saimnieces 84. minūtē vienus vārtus atspēlēja, bet punktu mačam 90. minūtē pielika Signija Šenberga.

“Liepājas Futbola skola” 29. septembrī savā laukumā uzņems savu tuvāko sekotāju turnīra tabulā “Super Novu”.