Liepājas futbolistes sasniedz Latvijas kausa finālu

Iepriekšējā kārtā ”Liepājas Futbola skola” nodrošināja 1. līgas čempiones titulu un labā noskaņojumā devās uz Latvijas kausa pusfināla cīņu ar augstākās līgas medaļu pretendenti FK ”Olaine”.

26.09.2022 10:21

Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Zatoviča, Meijere, Andersone, Reinfelde, Propošina, Saule, Čamane, Šenberga, Smirnova, Šarija, Dreimane.

Latvijas Sieviešu futbola līgā olainietes sīvi spēkojas ar ”Super Novu” par bronzu un nosacīti bija favorītes kausa pusfināla mačā.

Tomēr 1. līgas uzvarētājas apliecināja, ka ir piederīgas Latvijas sieviešu futbola augstākajai sabiedrībai un pēcspēles sitienu sērijā sarūgtināja mājinieces.

Pēc 120 minūtēm rezultāts bija 2:2 (1:1, 0:0), bet pendeļu sērijā ar 5:4 precīzākas bija liepājnieces.

Laukuma saimnieces jau ceturtajā minūtē guva vārtus pēc brazīlietes Marildas Kordeiro de Limas sitiena, bet 16. minūtē Emija Emīlija Saule ar 11 metru soda sitienu panāca neizšķirtu.

Ar šādu rezultātu noslēdzās pamatlaiks un papildlaika piektajā minūtē vēlreiz panākumu guva Lima. Arī šoreiz mūsējās atspēlējās, un 105. minūtē rezultatīvi spēlēja Taisija Smirnova.

Pēcspēles sitienu sērijā pilno lozi izvilka ”Liepājas Futbola skola” un iekļuva kausa finālā. Pendeļu sērijā ar precizitāti atzīmējās Emija Emīlija Saule, Signija Šenberga, Sanija Dreimane, Sintija Čamane un Taisija Smirnova.

Provizoriski fināls plānots 18. oktobrī. Latvijas Sieviešu 1. līgā liepājniecēm vēl bija jāaizvada viena cīņa ar FB ”Gulbene/ZAFC”. Tomēr latgalietes no cīņas atteicās, un mūsējām tiks ieskaitīta tehniskā uzvara.

Līdz ar to ”Liepājas Futbola skola” 1. līgas sacensības noslēdza bez zaudētiem punktiem un pārliecinoši ierindojās 1. vietā.