Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Mača izskaņā “Liepāja” vairākumā izrauj neizšķirtu pret “Audu”

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas ietvaros neizšķirti spēlēja ”Auda” pret ”Liepāju” (1:1).

30.07.2023 18:02

Mājinieku rindās otrajā puslaikā divi spēlētāji tika noraidīti, bet liepājnieki izlīdzinājumu panāca pašā spēles izskaņā, kompensācijas laikā.

Pirms spēles ‘’Auda’’ ar ‘’Liepāju’’ turnīra tabulā atradās līdzās. Liepājnieki ar 32 punktiem bija ceturtie, bet ‘’Auda’’ ar punktu mazāk piektie.

Otro reizi sezonā savstarpējā mačā starp komandām tika fiksēts neizšķirts (1:1). Tas nozīmē, ka turnīra tabulā komandas turpinās ieņemt līdzšinējās pozīcijas.

Tuvāk uzvarai gan bija ‘’Auda’’, kas pirmajā puslaikā prata izvirzīties vadībā. 26. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Matiass Piteo.

Notikumiem bagātāks bija otrais puslaiks, kurā netrūka nedz momentu abām komandām, nedz arī emociju. Galvenajam tiesnesim Andrim Treimanim nācās divus ‘’Auda’’ futbolistus noraidīt.

Mača 59. minūtē sarkano kartīti nopelnīja mājinieku futbolists Jegors Novikovs, bet 11 minūtes vēlāk pēc rupja izklupiena līdzīgas krāsas brīdinājumu nopelnīja Daniils Ulimbaševs. Tas nozīmēja, ka otro reizi sezonā ‘’Auda’’ maču pabeidza ar deviņiem futbolistiem.

Rezultātu 1:0 mājinieki nosargāja līdz kompensācijas laika ceturtajai minūtei. Tajā pēc centrējuma izlīdzinājumu liepājniekiem panāca Henrī Staniks.

Gan ‘’Auda’’, gan ‘’Liepāja’’ jūliju būs noslēgušas tikai ar vienu izcīnītu uzvaru. Ja Ķekavas klubam tas izcīnīts septiņos mačos, tad Tamazas Pertijas vadītajai vienībai sešos.

‘’Auda’’ jau nākamnedēļ aizvadīs UEFA Eiropas Konferences līgas otrās kārtas atbildes spēli, bet Virslīgā nākamo maču aizvadīs 6. augustā pret ‘’Jelgavu’’. Liepājas futbolisti 5. augustā viesosies pie ‘’Tukums 2000’’/’’Telms’’.

Auda – Liepāja 1:1 (1:0)

Vārti: Piteo 26′ – Staniks 90+4′
Noraidījumi: Novikovs, Ulimbaševs
Brīdinājumi: Korotkovs, Valakari, Ramiress – Fajs, Tins
Auda: Ozols, Klemente, Korotkovs, Ramiress (Manē 85′), Rubenis (Ogunniji 65′), Atukvejs (Minkevičs 65′), Piteo (Ulimbaševs 46′), Novikovs, Bretšneiders, Ačols, Mikuličs
Liepāja: Ošs, Chovrebašvili (Samurkasovi 77′), Fajs, Tins, Diavs, Sanē, Meļķis (Staniks 62′), Kucija (Kļuškins 46′), Grīnbergs (Grjaznovs 35′ Ziemelis 77′), Mate, Dodo