Mūsējie “sit” mūsējos

28.07.2010 07:00

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā komanda “Liepājas metalurgs 2” viesos ar 2:6 atzina turnīra līderu “Gulbenes 2005” spēlētāju pārākumu. Četrus vārtus pretinieku labā guva vēl nesen Liepājas kluba sistēmā spēlējošie futbolisti.

Spēles pirmās 20 minūtes pagāja līdzīgā cīņā, taču pēc tam jaunie liepājnieki salūza, ielaižot sešus vārtus. Četrus no tiem šajā mačā pamanījās gūt divi eksmetalurgi – Krišjānis Dinsbergs un Vladimirs Kamešs, kurš tikai pagājušajā nedēļā tika izīrēts Gulbenes komandai. Mūsu komandas labā abus vārtus guva otrajā puslaikā uz maiņu iznākušais Toms Gucs.

Liepājnieku galvenais treneris Viktors Lukins pastāstīja, ka mačā spilgti izpaudās mūsu spēlētāju nogurums, jo tikko no U-18 izlases treniņnometnes bija atgriezušies desmit futbolistu. “Uzskatu, ka spēli vajadzēja pārcelt, jo no izlases atgriezās nevis daži spēlētāji, bet veseli desmit. Tur jau neviens nedomā par kluba interesēm, jo spēlētāji nebija gatavi cīnīties ar pilnu atdevi,” neapmierināts bija treneris. Viņš arī atklāja, ka gan Dinsbergs, gan Kamešs ir nopietns pastiprinājums Gulbenes klubam, un šoreiz to nācās izbaudīt uz savas ādas. Citi rezultāti: “Jelgava-2” – “Spartaks” 1:1, “Auda”  “Valmieras FK/BSS” 0:2,  “Tukums 2000/TSS”  BFC “Daugava-2” 1:1, “Daugava/RFS” – “Jūrmala” 0:1, “Metta/LU” – “Kuldīga” 8:0

Nākamo spēli “Liepājas metalurgs 2” aizvadīs 31. jūlijā izbraukumā pret FK “Daugava/RFS”.