Papildināts – “Liepājas” futbolistiem zaudējums pārceltajā pārbaudes mačā

25.01.2019 12:50

Latvijas futbola klubs “Liepāja” piektdien piedzīvoja zaudējumu pārbaudes mačā Turcijā.

Treniņnometnes ietvaros notikušajā mačā “Liepāja” ar rezultātu 0:1 (0:1) piekāpās Ukrainas klubu Luhanskas “Zorja”, vienīgos vārtus pretiniekiem iesitot desmitajā minūtē.

Zīmīgi, ka šī spēle bija plānota jau ceturtdien, turklāt futbolisti tajā aizvadīja pat sešas minūtes, tomēr vētras dēļ tika nolemts to pārtraukt un pārcelt uz piektdienu.

Pagājušajā sezonā “Liepāja” virslīgā izcīnīja ceturto vietu un ieguva tiesības piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā. Tikmēr “Zorja” pašlaik Ukrainas čempionātā ieņem ceturto vietu.

Tāpat piektdien pārbaudes spēli aizvadīja “Jelgava”, Mariana Pahara trenētajai komandai Igaunijā nospēlējot neizšķirti 1:1 ar savulaik zemgaliešu rindās strādājušā Dmitrija Kalašņikova vadīto Narvas “Trans”.

Jelgavnieki pērn virslīgā bija sestie, kamēr Narvas futbolisti Igaunijas čempionātā ieņēma ceturto vietu un, labvēlīgi noslēdzoties 2018./2019.gada Igaunijas kausa izcīņai, vasarā varētu tikt pie iespējas spēlēt UEFA Eiropas līgā.

Nākamās “Optibet” Virslīgas sezonas sākums paredzēts martā.

Nākamsezon virslīgā spēlēs deviņas komandas – čempione “Riga”, “Ventspils”, RFS, “Liepāja”, Jūrmalas “Spartaks”, “Jelgava”, “Metta”/LU, “Valmiera Glass”/ViA un “Daugavpils”/”Progress”.