“Spartaks” trīsreiz iesit savos vārtos un piekāpjas “Liepājas metalurgam”

19.07.2013 18:32

Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēlē “Liepājas metalurgs” ar 4:2 pārspēja Jūrmalas “Spartaku”. Trīs no četriem “Liepājas metalurga” vārtiem guva “Spartaka” futbolisti.

Mača rezultāts tika atklāts jau diezgan ātri – pēc Valērija Afanasjeva centrējuma 14.minūtē bumbu savos vārtos raidīja “Spartaka” futbolists Jevģenijs Kazačoks. Pēc 22 minūtēm “Spartaka” vārtsargu Skābardi pārspēja vēl viens viņa komandas biedrs, šoreiz Andrejs Panasjuks. Pirmajā puslaikā tika gūti vēl divi vārti – “Liepājas metalurga” trešos vārtos beidzot guva pašu spēlētājs (Kalns), bet 45.minūtē ceturtos vārtus noformēja “Spartaka” kapteinis Viktors Morozs. Pēc pirmā puslaika – graujošs 4:0 par labu “Liepājas metalurgam”.

Šķietami bezcerīgā situācijā “Spartaks” tomēr negrasījās padoties, un Jūrmalas kluba spēlētājiem izdevās pārspēt arī Raivo Varažinski – precīzs bija Daniels Garsija. 76.minūtē “Spartaks” palika mazākumā, otro dzelteno kartīti saņemot Dmitrijam Daņilovam, tomēr pēc 10 minūtēm vēl vienus vārtus Jūrmalas kluba labā guva Aleksejs Višņakovs, uzstādot mača gala rezultātu – 4:2 “Liepājas metalurga” labā.

Latvijas kausa izcīņas turpināsies jau rīt, kad notiks vēl divas spēles. “Varavīksne” sacentīsies ar “Gulbeni”, bet “Tukums 2000/TSS Salaspils” tiksies ar “Jūrmalu”. Parīt paredzētas vēl trīs cīņas, bet Latvijas kausa 1/8 fināls noslēgsies ar diviem mačiem septembra sākumā.

“Spartaks” – “Liepājas metalurgs” 2:4 (0:4)
Vārti: Garsija 60′, Višņakovs 86′ – Kazačoks 14′, Panasjuks 36′ (s.v.), Kalns 39′, Morozs 45′ (s.v.)
Brīdinājumi: Budilovs 14′, Daņilovs 32′, 76′, Garsija 79′ – Šadčins 53′, Zuntners 70′
Noraidījumi: Daņilovs 76′
“Spartaks”: Skābardis, Daņilovs, Kņūts, Morozs, Panasjuks, Kazačoks, Višņakovs, Budilovs (Siņicins 67′), Garsija, Uljoa, Mena (Mickevičs 63′).
“Liepājas metalurgs”: Varažinskis, Šlampe, Hmizs, Zirnis, Jemeļins, Soloņicins, Kalns, Savaļnieks, Afanasjevs (Zuntners 65′), Šadčins, Ikaunieks (Knapšis 68′).