Telpu futbolisti zaudē Talsos un Kuldīgā

18.12.2018 07:01

Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēlēs zaudēja abas mūsu reģiona vienības. “Liepāja/Ekovalis” ar 6:9 (1:5) kapitulēja Kuldīgas “Nikeram”, bet “Nīca/OtankiMill.eu” ar 3:4 (2:2) piekāpās komandai “Talsi/FK Laidze”.

Nīcas komanda talseniekus izbraukumā pieveica 9. decembrī notikušajā Latvijas kausa mačā, bet sestdien divreiz izvirzījās minimālā vadībā. Mūsējie 27. minūtē panāca 3:2 savā labā, taču mājinieki pēc trīs minūtēm panāca neizšķirtu, bet 36. minūtē guva izšķirošos vārtus un revanšējās par neveiksmi kausa mačā. Nīcas komandas labā pa vieniem vārtiem guva Daniels Sērmoliņš, Ivans Gluško un Raivis Svilis.

“Liepājai/Ekovalim” katastrofāla izvērtās pirmā puslaika otrā daļa. Kuldīdznieki 2. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Rolands Vagančuks 9. minūtē panāca neizšķirtu. Tad “Nikers” četrarpus minūšu laikā iesita 4 golus pēc kārtas, bet otrā puslaika sākumā vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru.

Mūsējiem otrā puslaika vidusdaļā padevās sekmīgs pakaļdzīšanās mēģinājums, un 3 goli pusotras minūtes laikā ļāva cerēt uz izglābšanos, jo Liepājas vienība piekāpās tikai ar 5:7. Mača galotnē gan vēl divreiz precīzi bija kuldīdznieki, kuri ir izvirzījušies Rietumu konferences kopvērtējuma 2. vietā. “Liepājas/Ekovaļa” labā ar hat-trick atzīmējās Rolands Vagančuks, bet divreiz precīzs bija Jevgeņijs Koršakovs.

“Nīca/OtankiMille.eu” 22. decembrī pulksten 16 Latvijas kausa izcīņas mačā uzņems “Rabu”, kas Latvijas telpu futbola virslīgā šosezon ir pārspējusi “Nikaru”, bet “Liepāja/Ekovalis” 29. decembrī pulksten 15 savā laukumā tiksies ar virslīgas pastarīti “New Project”.

Pirmās līgas spēles abām mūsu reģiona komandām ir paredzētas tikai nākamā gada sākumā.