Toberam 55 minūtes “Lechia” zaudējumā, Dāvim Ikauniekam stunda “Jablonec” uzvarā

Latviešu futbolisti Kristers Tobers un Dāvis Ikaunieks šodien aizvadīja pārbaudes spēles savu komandu treniņnometnēs.

Dāvis Ikaunieks ar bumbu. (Foto: FK Jablonec)
19.01.2023 21:36

22 gadus vecais Tobers laukumā devās Polijas kluba Gdaņskas “Lechia” sākumsastāvā zaudējumā (0:3) pret Čehijas augstākās līgas vienību “Hradec Králové”. Pussarga pozīcijā iespēlētais latvietis spēlēja līdz 56. minūtei, kad, rezultātam esot 0:3, tika nomainīts.

“Lechia” noslēdza treniņnometni Turcijā. Polijas Ekstraklases kopvērtējuma 17. pozīcijā esošā Gdaņskas komanda nākamo spēli aizvadīs 29. janvārī savā laukumā pret Plockas “Wisla”.

“Jablonec” sākumsastāvā izgāja arī 29 gadus vecais uzbrucējs Dāvis Ikaunieks, Čehijas klubam pieveicot (1:0) Ungārijas komandu “Puskás Akadémia”. Ikaunieks tika nomainīts 58. minūtē.

“Jablonec” šī bija pēdējā spēle treniņnometnē Spānijā. Čehijas meistarsacīkšu kopvērtējuma 14. pozīcijā esošā vienība 29. janvārī viesosies pie sacensību vicelīderes Prāgas “Slavia”.