Balcera pirmais rezultativitātes punkts sezonā neglābj “Sharks” no zaudējuma

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Latvijas izlases hokejista Rūdolfa Balcers izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču tas neglabā viņa pārstāvēto Sanhosē ”Sharks” no zaudējuma ar 1:3 pret Lasvegasas ”Golden Knights”. Šis Balceram bija pirmais rezultativitātes punkts sezonā, bet haizivīm sezonas pirmā mājas spēle.

14.02.2021 09:57

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers savu sezonas trešo spēli aizvadīja otrajā virknējumā kopā ar čehu Tomāšu Hertlu un šveicieti Tīmo Meieru. Viņš laukumā pavadīja 11 minūtes un deviņas sekundes, atdodot rezultatīvu piespēli vienīgajos ”Sharks” gūtajos vārtos. Latviešu uzbrucēja rēķinā arī viens spēka paņēmiens un lietderības koeficients +1.

Pirmais periods aizritēja ar nelielu ”Sharks” pārsvaru. Haizivīm bija iespēja divreiz spēlēt vairākumā, to darot visai neizteiksmīgi un spēles rezultātu neatklājot. Savukārt jau savu pirmo vairākumu spēlē veiksmīgi spēja realizēt Lasvegasas komanda- ar vairāku rikošetu palīdzību ripa veiksmīgi nonāca pie Žonatana Maršeso, kurš to viegli ieraidīja vārtos.

Ja pirmajā periodā pārsvars bija haizivīm, tad otrais periods aizritēja ”Golden Knights” zīmē. Šajā periodā otro vairākumu spēlē nopelnīja Lasvegasas komandu un to veiksmīgi realizēja- komandas rezultatīvākais spēlētājs Marks Stouns pirmais tika pie atlēkušās ripas un pārspēja vārtsargu, tādējādi rezultātam kļūstot 2:0. Taču vienu minūti un 21 sekundi līdz otrā perioda beigām rezultātu līdz minimumam izdevās samazināt ”Sharks”- pretuzbrukumā latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers izcili piespēlēja čeham Tomāšam Hertlam, kurš ar skaistu metienu pārspēja vārtsargu.

Trešā perioda piektajā minūtē izgājienu viens pret vienu nerealizēja Lasvegasas spēlētājs Alekss Tuks, tomēr, turpinot aktīvi spēlēt, ”Golden Knights” izdevās atgūt divu vārtu pārsvaru, realizējot trešo vairākumu pēc kārtas. To izdarīja Čandlers Stepensons, kuram vārtu priekšā ripa veiksmīgi trāpīja pa slidu un ielidoja vārtos. Vēlāk ”Golden Knights” tika vēl pie diviem noraidījumiem, kuri gan netika realizēti. Līdz spēles beigām tā arī Sanhosē komandai neizdevās izveidot kādu bīstamu momentu, tādējādi piedzīvot zaudējumu ar 1:3.

Sanhosē komanda Rietumu divīzijā saglabā priekšpēdējo vietu. Nākamo spēli ”Sharks” aizvadīs otrdien 5:30, kad tiksies ar Anaheimas ”Ducks”.