Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Balcera “Sharks” pagarinājumā piekāpjas “Oilers”

Pirmspēdējo spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) ietvaros šonakt aizvadīja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē ”Sharks”. Klubs viesojās Edmontonā pie ”Oilers” un piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 4:5.

Rūdolfs Balcers. (Foto: USA Sports Today/Scanpix)
29.04.2022 09:10

Rūdolfs Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes, kurās izpildīja trīs spēka paņēmienus, vienu metienu pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latviešu hokejists spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

”Oilers” panākumu ar 1+1 kaldināja Zeks Haimens un Keilers Jamamoto. Divus vārtus Sanhosē labā tikmēr guva Noā Gregors, bet divas rezultatīvs piespēles atdeva Logans Kutūrs.

Haizivis spēli iesāka ļoti cerīgi. Gregors mača ievadā guva divus vārtus, ceturtajā minūtē panākot jau 2:0. Otrajā periodā gan mājinieki rezultātu izlīdzināja.

Abas komandas vairākkārt apmainījās precīziem metieniem, taču uzvarētāju pamatlaikā noskaidrot neizdevās. Uzvaras vārtus Edmontonai pagarinājuma otrajā minūtē guva Haimens.

Izcīnīt punktu Sanhosē palīdzēja agresīvā spēle. Komanda izpildīja 43 metienus un realizēja savu vienīgo skaitlisko vairākumu.

”Sharks” ar 77 punktiem 81 spēlē ieņem 12. vietu Rietumu konferencē. Komanda gan ir zaudējusi iespēju kvalificēties ”play-off”.

Sezonas pēdējo maču klubs aizvadīs naktī uz sestdienu, kad viesosies Sietlā pie līgas jaunpienācējas ”Kraken”. Spēles sākums pulksten 5 pēc Latvijas laika.