Balcera “Sharks” turpina krāt uzvaras

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā turnīrā Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks” pagarinājumā ar 2:1 pārspēja Ņujorkas “Islanders”, sagādājot tai devīto zaudējumu pēc kārtas. Latvietis pie punktiem netika.

03.12.2021 09:40

Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks” viesojās Ņujorkā pie “Islanders”. Latvietis uz ledus bija 18:38 minūtes. Šajā laikā viņam negatīvs +/- koeficients, viens metiens pa vārtiem, viens spēka paņēmiens un viena pārtverta ripa.

Balceram šosezon 23 spēļu laikā 10 rezultativitātes punkti – divi vārti un astoņas rezultatīvas piespēles. Pēdējo piecu spēļu laika viņam trīs rezultatīvas piespēles.

“Sharks” un “Islanders” ar vārtu guvumiem apmainījās jau pirmajā periodā. Metjū Barzals jau otrajā minūtē izvirzīja vadībā “Isladers”, kas pirms šī mača nebija uzvarējusi astoņas spēles pēc kārtas, bet perioda 10. minūtē Niks Bonino pēc Džonotana Dalena un Tīmo Meiera piespēlēm rezultātu izlīdzināja.

Otrajā un trešajā periodā “Sharks” pa vārtiem meta septiņas reizes vairāk, bet Iļja Sorokins “Islanders” vārtos šoreiz darbojās teicami. Spēle turpinājās pagarinājumā, kurā veiksmīgāki izrādījās viesi no Sanhosē.

Meiers un Eriks Karlsons aizskrēja ātrajā uzbrukumā pret vienu “Islanders” aizsargu, un “Islanders” vārtsargs un aizsargs bija bezspēcīgi. Komandas līderis Karlsons pēc Meiera piespēles guva uzvaras vārtus – 2:1.

“Islanders” piedzīvoja devīto zaudējumu pēc kārtas, bet “Sharks” izcīnīja piekto uzvaru aizvadīto sešus maču laikā. Ar 27 punktiem Balcera “Sharks” ieņem ceturto vietu savā divīzijā.

Nākamo spēli Balcers un “Sharks” aizvadīs 4. decembrī, tiekoties ar citu Ņujorkas komandu “Rangers”.