Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Balcera “Sharks” zaudē “Jets”

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sahrks” ar 1:4 piekāpās Vinipegas “Jets”.

Rūdolfs Balcers. (Foto: nhl.com)
12.11.2021 09:39

Rūdolfs Balcers uz ledus pavadīja 18:50 minūtes – tas bija otrs lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem. Sev atvēlētajā laikā latvietis ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, tomēr bija pietiekami aktīvs. Balceram trīs metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni, viens bloķēts metiens, 100% uzvarētajos iemetienos un +/- koeficients mīnus viens.

Mača rezultātu atklāja “Sharks”, kas beigās izrādījās vienīgi Sanhosē vārti šajā mačā. Jau pirmā perioda septītajā minūtē Endrū Kogliano guva savus otros vārtus šosezon. Mača rezultātu “Jets” izlīdzināja jau pirmajā periodā, kad 10. vārtus šosezon guva Kails Konors.

Otrā perioda pirmajā pusē abas komandas saņēma pa diviem abpusējiem noraidījumiem, bet 15. minītē Neits Šmids izvirzīja vadībā mājiniekus, savukārt perioda izskaņā Jansens Harkins palielināja “Jets” vadību līdz diviem vārtiem – 3:1.

Spēles beigās “Sharks” centās atspēlēties, vārtsargu nomainot pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas beidzās neveiksmīgi – Pjērs Luks Dubuā raidīja ripu tukšos “Sharks” vārtos, gūstot savus astotos vārtus šosezon.

“Sharks” šis bija trešais zaudējums pēdējo piecu maču laikā. Nākamo spēli Sanhosē aizvadīs 14. novembrī, izbraukumā tiekoties ar Kolorado “Avalanche”.