Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Balcera “Sharks” zaudē trešo maču pēc kārtas

Nacionālajā hokeja līgā ceturto neveiksmi pēdējo piecu maču laikā piedzīvojusi Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks”. Agrā svētdienas rītā haizivis ar 4:5 piekāpās Dalasas “Stars” komandai, bet latvietis pie rezultativitātes punktiem netika. Citā spēlē Ostons Metjūzs guva 51. vārtus šosezon, palīdzot Toronto “Maple Leafs” ar 6:3 uzvarēt Filadelfijas “Flyers”.

03.04.2022 09:23

Rūdolfs Balcers uz ledus pavadīja 11:42 minūtes (1:47 mazākumā). Šajā laikā latvietim divi spēka paņēmieni, viens bloķēts metiens un +/- rādītājs mīnus viens.

Pēdējo sešu maču laikā latvietis ne reizi nav spējis tikt pie rezultativitātes punktiem. Pēdējā spēle, kad Balceram padevās tikt pie rezultativitātes punkta, bija 20. martā, kad “Sharks” tikās ar Arizonas “Coyotes”.

“Sharks” atklāja mača rezultātu, kad vārtus guva Niks Bonino, bet tad sekoja četri Dalasas “Stars” bezatbildes vārtu guvumi. Ceturtos vārtus “Stars” guva vien sekundi pirms pirmā perioda noslēguma.

Brents Bērns otrā perioda vidū panāca 2:4, bet trešā perioda astotajā minūtē Džo Pavelskis atjaunoja “Stars” komandai trīs vārtu pārsvaru. Intriga gan nezuda, jo “Sharks” spēles izskaņā īsā laika posmā divus vārtus atguva, tomēr uzvarai ar to nepietika un tika piedzīvots zaudējums.

Sanhosē 68 maču laikā izcīnījusi 66 punktus. Nākamais mačs Balceram un “Sharks” jāaizvada 6. aprīlī, kad savā laukumā būs jātiekas ar Konoru Makdeividu un Edmontonas “Oilers”.