Balceram 1+1 pirmajā “Sharks” pārbaudes spēlē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas uzsākušas pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklu, šonakt divas spēles aizvadot Sanhosē “Sharks” hokejistiem. Rezultatīvu maču Kalifornijas komandā aizvadīja Rudolfs Balcers, kurš guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli spēku samērošanā pret Anaheimas “Ducks”.

27.09.2021 09:45

Sanhosē “Sharks” savu treniņnometnes komandu dalīja divās daļās, pusi sūtot samērot spēkus ar Anaheimas “Ducks”, bet pusei liekot doties uz Nevadu, lai cīnītots ar Lasvegasas “Golden Knights”. Liepājnieks Rūdolfs Balcers nonāca vienā maiņā ar pieredzējušo centru Niku Bonino un Kevinu Labanku, dodoties samērot spēkus ar pīlēm.

“Sharks” cīņā pret “Ducks” piekāpās ar rezultātu 3:6, taču Rūdolfam Balceram padevās rezultatīva spēle. Uzbrucējs laukumā pavadīja nepilnas 14 minūtes, gūstot vārtus un izdarot rezultatīvu piespēli. Komandas biedram Tristenam Robinsam latviešu hokejists asistēja vartu guvumā spēles otrajā trešdaļā, bet pats vārtus Balcers guva trešajā periodā, izceļoties komandas pēdējā vārtu guvumā.

Otrajā pārbaudes cīņā haizivis ar 4:2 pieveica “Golden Knights”. Jāatzīmē, ka citā pārbaudes cīņā NHL debitante Sietlas “Kraken” ar 5:3 apspēlēja Vankūveras “Canucks”. Kanādas rietumkrasta vienības vārtus pret čempionāta debitanti sargāja Artūrs Šilovs. Latviešu vārtsargs nospēlēja divus periodus, pirmajā nosargājot savu cietoksni neieņemtu, bet otrajā trešdaļā kapitulējot trīsreiz. Šilovs atvairīja 24 pretinieku komandas spēlētāju metienus.