Balceram četri metieni pa vārtiem “Senators” uzvarā pār “Sharks”

08.03.2020 09:35

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien kopā ar Otavas “Senators” komandu izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

“Senators” viesos ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Sanhosē “Sharks” vienību, kuras paspārnē savulaik bija Balcers.

Spēles 11.minūtē viesus vadībā izvirzīja Niks Pols, kurš pēc piespēles no aizvārtes bija precīzs no vārtu priekšas. Tiesa, 11 sekundes pirms pirmā perioda beigām Evanders Keins pēc metiena no zilās līnijas bija pirmais pie atlēkušās ripas un realizēja vairākumu – 1:1.

Divas sekundes pirms otrās trešdaļas beigu signāla Kriss Tjērnijs nerealizēja “bullīti”, toties viņš reabilitējās pagarinājuma pirmajā minūtē, kad pēc izgājiena divatā pret vienu pretinieku guva vārtus, izraudams uzvaru pār savu bijušo komandu.

Balcers šajā duelī uz ledus pavadīja 12 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un pārtvēra divas piespēles, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Liepājniekam šosezon 13 mačos izdevies gūt vienus vārtus un atdot divas rezultatīvas piespēles, kā arī iekrāt negatīvu lietderību -1.