Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Balceram četri metieni pret “Avalanche”

Cīņu Nacionālās hokeja līgas (NHL) ietvaros šonakt Rūdolfs Balcers netika pie rezultativitātes punktiem Sanhosē “Sharks” zaudējumā pret līgas līderi Kolorado “Avalanche” (2:4).

01.04.2022 09:35

Rūdolfam Balceram zaudējumā pret NHL līdervienību Kolorado “Avalanche” pie punktiem tikt neizdevās. Latvietis uz ledus pavadīja 11:21 minūti (1:14 mazākumā). Sev atvēlētajā laikā Balcers izpildīja četrus metienus pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja +/- rādītāju mīnus viens.

Latvietis pie rezultativitātes punktiem nav ticis četras spēles pēc kārtas, pēdējo punktu iekrājot 20. marta spēlē pret Arizonas “Coyotes”. Viņš šosezon iekrājis 18 rezultativitātes punktus (8+10), kas ir otrais labākais rādītājs starp latviešu hokejistiem NHL.

“Sharks” šajā mačā izdevās divas reizes atspēlēties, tomēr trešajā periodā Miko Rantanens un Andrē Burakovskis guva divus vārtus trīs minūšu laikā, nokārtojot “Avalanche” uzvaru ar 4:2.

Kolorado ir vienīgā komanda NHL, kas šosezon iekrājusi vismaz 100 punktus. Tā ar 102 ir pārliecinoši labākā Rietumu konferencē, kā arī tai ir par četriem punktiem vairāk kā Austrumu konferences līderei Floridas “Panthers”.

Balcera pārstāvētajai “Sharks” šobrīd 66 punkti 67 aizvadītajās spēlēs, kas dod sesto vietu divīzijā un 12. vietu Rietumu konferencē. 3. martā Sanhosē aizvadīs nākamo maču – savā laukumā būs jāuzņem Dalasas “Stars”.