Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Balceram divi vārti un pirmās zvaigznes gods uzvarētā AHL mačā

05.02.2020 09:12

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien guva divus vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē, kaldinādams Belevilas “Senators” uzvaru.

“Senators” viesos ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) pārspēja aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Toronto “Marlies”.

Balcers vispirms spēles astotajā minūtē panāca 1:1, bet 23 sekundes pirms otrā perioda beigām viņš guva pēdējos vārtos šajā mačā. Latviešu uzbrucējs šajā mačā piecas reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Balcers tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Liepājnieks šosezon laukumā devies 26 AHL spēlēs, kurās guvis 13 vārtus, veicis 17 rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderību +18. Pirms Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma viņš no Nacionālās hokeja līgas (NHL) tika nosūtīts uz AHL, taču izsaukumu atpakaļ nav saņēmis.

“Senators” ar 64 punktiem 48 spēlēs ir līdere Ziemeļu divīzijā, kur piekto vietu ieņem “Marlies” vienība, kas 46 cīņās guvusi 49 punktus.